.

.

Laserspeed Тактички Subzero Зелени Ласерски Designator Пушка На Лов Ласерска

Laserspeed Тактички Subzero Зелени Ласерски Designator Пушка На Лов Ласерска

DEN 7128.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


LS-KS1-G100
Ласерска Бранова Должина
532nm
Ласерски Моќ
100mw
Ласерски Работа Темп.
-20℃~+50℃ (4℉~122℉)
Максимална Зрак Дијаметар
3.2 m @ 30m; 7.8 m @ 100 растојание
Минимална Зрак Дијаметар
22mm @ 30m растојание
Континуирано Траење
6 часа
Тип На Батерија
3.7 V 18650 Литиум Батерија, 1pcs
Железнички Тип
МИЛИ-STD-1913 Picatinny Железнички
Должина
223mm
Нето Тежина
308g
ЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА
П : Може ли да се вратат ако не сум задоволен со квалитет?
A : Да, купувачот може да побара наплата ако не се задоволни со квалитетот во рамките 7days од знакот на пакетот. Покрај објект штета преку злоупотреба и да работат не се следат со корисничкото упатство.
П : Колку време е вашата гаранција период?
A : Laser Speed материјали 18 месеци ограничена гаранција
П : дали оваа точка одговара на мојот пиштол(s) /оружје?
A : Сите Laser Speed ласерски производи погодни за на стандарден picatinny железнички, некои мали ласерски само одговара за subcompact пиштол, а некои само за пушка, ако не можете да бидете сигурни дали оваа точка одговара на вашиот оружје, добредојдовте контактирајте го нашиот продажен личност и кажете ни ја вашата оружје модел, ние ќе ви одговори што еднаш прима вашата порака.
П : Дали пакет дојде со батерија внатре?
A : Не, пакет ќе не вклучуваат батеријата внатре но, и покрај некои производи кои се вградени во батеријата, ако барањето батеријата мора, ве молиме контактирајте го нашиот продажен лице пред да нарачате.
П : Колку долго треба да очекувам моите батерии да трае?
О : Со цел да се осигура безбедноста работат на животната средина, не-батерија, ве молиме да го замени откако целосно празнење, батерија ви препорачуваме да го замените не повеќе од 6 месеци, Љубезно потсетник за вас, ве молиме да обрнете внимание не заборавајте ја замените вашата батерија во времето.
П : Може ли да го користам повторно се наплаќа батерии во мојот Laserspeed?
А : ве Молиме двојно проверете спецификација за производ дел. Но најмногу Yes.
П : Дали имате ФДУ, CE,итн.
A : Да, имаме ФДУ и CE certificate.
LS-KS2-G300 LS-2 L1-GIR LS-CL7-G LS-L7-1-G

Кон својствата

Бренд Име:
LASERSPEED
Тип:
Ласерски Поглед
Излезна Моќност:
1-5mW
Број На Модел На:
LS-KS-G100A
Ласерскиот Работен Режим:
Континуирано; Пулс, е изборен
Ласерски Излезна Моќност:
ДО 100mw
Минимална Ласерски Место Големина:
22mm на 30 метри далечина
Максимална Ласерски Место Големина:
7.8 метри во 100meters растојание
Тип На Батерија:
1pc 3.7 V Батерија Батеријата ICR18650
ОДГОВАРА ЗА:
МИЛИ-STD-1913 Picatinny Железнички
Материјал:
Алуминиум легура 6061-T6
Предност:
Subzero Перформанси И
Гаранција период:
18 месеци
клучен збор:
лов ласерска

Најдобри предлози во категоријата