.

.

Тактички 1.5-4x 30 Пушка Опсег Chevron Reticle со Конзолни планината Лов Снимање одговара AR15 .223 5.56 мм HT6-0065

Тактички 1.5-4x 30 Пушка Опсег Chevron Reticle со Конзолни планината Лов Снимање одговара AR15 .223 5.56 мм HT6-0065

DEN 6623.04
DEN 3312.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Тактички 1.5-4x 30 Лов Снимање Пушка Опсег Chevron Reticle со Форумот Weaver Планината Прстен се вклопи во AR15 .223 5.56 мм HT6-0065 Спецификација : Оптика Слој : Целосно Мулти Обложени Reticle : Гравирани Стаклени Reticle Висина Опсег : ± 60 MOA Windage Опсег : ± 60 MOA 30мм Monotube на 3 нивоа, црвена, зелена и сина светлина осветлување систем Шок доказ (1000g), Вода Доказ, Магла Доказ (Азот Очистен) Висок квалитет на алуминиум во трајни црна мат финиш Функција 1/2" директна низок профил прст windage и височина корекција Брзо фокус окуларот на окуларна леќа на вредноста (диоптрија надомест) Слободно Монтирање вклучени : флип-up капи, едно парче тројно шини weaver планината прстен(или Onepiece Dovetail Планината
Нашите lastest серија е како на следната слика, планината се малку поинакви од претходните :

Кон својствата

Број На Модел На:
1.5-4x30 пушка опсег
Функција:
Леќа
Тип:
Пушка
Бренд Име:
Bumlon
Место на Потекло:
Guangdong, Кина(копно)
Зголемување:
1.5-4x
Цел Леќа Кол:
30мм
Окуларна Леќа Кол:
36mm
Излез Ученик :
6.0 - 16.0 mm
Должина:
255mm(10inch)
Тежина (нето, без планината):
500g(17.6 унца)
Планината тежина:
170g(6.0 унца)
Око Олеснување:
90-95 mm (3.5-3.7 Инчен)
Поле на Гледање (@100yds):
4.0-11.5°

Најдобри предлози во категоријата