.

.

Лов на Воена Тактичка Маг Депонија Торбичка Airsoft Макбаскет Molle списание Торбичка Муниција Кеси бесплатен превозот

Лов на Воена Тактичка Маг Депонија Торбичка Airsoft Макбаскет Molle списание Торбичка Муниција Кеси бесплатен превозот

DEN 336.00
DEN 319.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Лов на Воена Тактичка Маг Депонија Торбичка Airsoft Макбаскет Molle списание Торбичка Муниција Кеси бесплатен превозот
Материјали : Најлон Големина : 28*23.5 cm Депонија Торбичка огради станот во компактна големина кога не е во употреба. Големина Укината : 28cmx23.5cm Депонија Торбичка се развива во голем торбичка, може да се одржи списанија. или Депонија Голем Прилагодливи Еластична Нерешено Кабелот Отворање овозможува лесен пристап во торбичка. Со Еластична Нерешено Кабелот влечат во тоа им помага да се обезбеди содржина во торбичка. постојат 3 најлон појас циклуси може да се прикачени на вашиот појас или Вест ,Ранец и сите други Molle опрема

Кон својствата

Број На Модел На:
муниција торба

Најдобри предлози во категоријата