.

.

година Нови Висок Квалитет Секси Флорални Лизга Пижами Розова Облека/Црна/Црвена Жените Полноќ Искушението Intimates Дама е Полн Лизга

година Нови Висок Квалитет Секси Флорални Лизга Пижами Розова Облека/Црна/Црвена Жените Полноќ Искушението Intimates Дама

DEN 618.24
DEN 532.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добредојдовте На Нашата Нова Продавница Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Боја : Црвена, виолетова, црна, розова црвена
Материјал : Полиестер, Spandex
Големина : Една Големина
1 Set= Nightdress + Облека + G-String Колку што сакаш, колку што имаме, ние сме среќни да послужи за вас! За било какви прашања,ве молиме контактирајте го нашиот продажен во секое време,ние ќе се вратам на вас!
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот
Слика Шоу
Повеќе Нов Објект ве Молиме да стапите Во : Забелешка Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен. 1. Локалните даноци и увозни давачки може да се направат во некои земји и не се вклучени во износите прикажани. Купувачот или примачот на пратката е одговорен за сите тие даноци и давачки.Ако се двоумите, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред да ги нарачате. 2. Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка данок помалку или слободен при увоз, ние ќе го пријават како ПОДАРОК или ПРИМЕРОК со пониска вредност. Плаќање 1) Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. 2) купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Превозот Известување 1. Секоја цел ќе биде предаден within2~6days по плаќање (освен празник & надвор од акциите состојба). 2. ние ќе брод надвор предмети преку Кина Пост Воздух Mail .Може да се е-мејл мене или дозволете ми да знам онлајн ако ви треба други побрзо express. 3. Ве молиме да ни побара да се продолжи времето ако не можете да добиете во рок од времето за испорака. 4. ние ќе брод предмети на вашата адреса,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е во право и комуникативен пред касата. Политика За Наплата 1. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. 2. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3. Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. 4. Ако постојат некои проблеми, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation. Повратни информации 1. Вашето мислење е навистина важно за нас; ве молам да потрае неколку секунди за да се остави голема повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга. 2. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши и ве молиме контактирајте со нас, прво ако има било каков проблем со стоката, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации. Ви благодариме! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1. Дали треба да се платат увозните тарифи? Тоа зависи од вашата земја на увоз и извоз политики, ако тарифа резултираше, тоа треба да бидат платени од страна на купувачот. Ние ќе ги прогласи ниска вредност за вас да плаќаат малку тарифи. 2.Не можам да најдам на производот што јас треба во вашата продавница, како треба да направам? ве молиме не грижете се. бидејќи ние имаме многу производи не ги листа на веб-сајтот сеуште.

Кон својствата

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Лизга
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер,Spandex
Лизга Тип:
Целосна Лизга
Број На Модел На:
H8920
боја:
Црвена, виолетова, црна, розова црвена
Големина:
One Size
Ткаенина состав:
Полиестер 95% + Spandex 5%
дизајнерски детали:
Чипка
Стил:
Секси Шпагети Рака Фустани
Клучни зборови:
Секси Лизга Intimates
испорака:
брзо
малопродажната/трговија на големо:
Поддршка
Превозот начин:
DHL,EMS,Epacket,Кина, Воздухот Mail Пост,Други
сезоната:
Пролет лето Есен Зима

Најдобри предлози во категоријата