.

.

O/X Форма Нога Bowleg Корекција Бенд Зацврстување Пенкалата Појас Бенд Завој Зацврстување Точни Waliking Носат Day&Night

O/X Форма Нога Bowleg Корекција Бенд Зацврстување Пенкалата Појас Бенд Завој Зацврстување Точни Waliking Носат Day&Night

DEN 920.16
DEN 874.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Функција:
1. 100% сосема нов.
2. 100% високо квалитетни материјали.
3.Лесен, лесен и удобен за користење.
4.Надворешниот носат мода,облечен невидливи.
5.Ден и ноќ, може да се користи насекаде во било кое време.
6.Зајакнување на влече сила, тоа може да се земе подобар ефект.
7.Флексибилни и издржливи, не е лесно да се биде надвор од форма.
Спецификации:
Состојба : 100% Сосема Нов и нов објект
Предмет тип : Нога корекција појас
Материјал : Полиестер влакна
Боја : Црна
Применливи Корисници : Унисекс
Големина на :
S : Применливи висина : 100-120cm
М : Применливи висина : 140-160cm
L : Применливи висина : 160cm-180cm (ве Молиме изберете еден ви се допаѓа)
Answer : ___________________________ Note :
1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Ве молиме не го врзуваат на појас премногу тешко, која може да му наштети на вашите нозе.
4.Ве молиме сува појас природно, без wringing нагоре.
Packege:
1 X Нога корекција појас
Производ Слика:
Превозот :
1. Обично ние брод вашата парцела во рамките на 2-5 дена по вашата исплата .
2. Превозот олово време е за 15-45 работни дена. Тоа ќе биде потребно подолго време за да се руски, Бразил и други далечински земји, ве молиме почекајте трпеливо. И превозот олово време е за вас референца, како што постојат многу фактори можат да влијаат на превозот распоред, се надевам, ќе може да се разбере дека, благодарение!
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса, број на телефон и на поштенски код. Сите предмети ќе бидат само испратени на адресата што сте ја дале.
Наплата :
1. Дали вашиот производ се појави на квалитетот на проблемот или е оштетен, ве молиме слободно контактирајте со нас, ни испраќате фотографии или видео за проверка. По проверка, ние ќе го испрати предметот или наплата.
2. Ако вашиот парцела е изгубена или ако не го примите во рок од 60 работни дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се најде решение за вас, ви благодариме!
3. Ве молиме имајте во предвид ние не преземат одговорност на сопствени грешки и данок.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете Позитивни Повратни информации (5 Ѕвезди). Ви благодарам многу!
2. Ако се имаат било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативни повратни информации или отворање на спорот. Ние гарантираме за да се реши било каков проблем за вас.

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
SPEQUIX
Материјал:
Полиестер влакна
дел од телото:
ногата
боја:
Црна
Пол:
Унисекс
Тип:
Појас
Намената:
Нога корекција појас
Состојба:
Нови

Најдобри предлози во категоријата