.

.

Жените Се Соочуваат Со Нега На Кожата На Природен Третман На Акни На Лицето Blackhead Почиста Чистење На Акни Смена Препарати За Чистење

Жените Се Соочуваат Со Нега На Кожата На Природен Третман На Акни На Лицето Blackhead Почиста Чистење На Акни Смена Препарати

DEN 222.24
DEN 176.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
За Повратни Информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Имајте пријатен шопинг ден!
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Врз основа на досегашното искуство. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Жените Се Соочуваат Со Нега На Кожата На Природен Третман На Акни На Лицето Blackhead Почиста Чистење На Акни Смена Препарати За Чистење
Информации
Име : Масло-контрола & Анти-Чистење на акни
Нето : 100g
Ефикасност : чистење на кожата нечистотија, благо речено, кожата е во ред и мека,
влажна и удобно
Живот време : 3 години
Забелешки :
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Тип:
Чистење На Лицето
Функција:
Третман На Акни
НЕТО-WT.:
100g
Број На Модел На:
Средства за чистење
Состојка:
лицето чистење белење навлажнувачки масло-контрола
Напон:
None
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZBJZ
Тип На Објект:
Чистење
Тип На Објект:
Чистење
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.19kg (0.42lb.)
Пакет Големина:
22cm x 15cm x 10cm (8.66in x 5.91in x 3.94in)

Најдобри предлози во категоријата