.

.

50mmx 17M се Тркалаат Сребрена Алуминиумска Фолија Лепило Запечатување Лента Греење Дуктус Поправки-Y103

50mmx 17M се Тркалаат Сребрена Алуминиумска Фолија Лепило Запечатување Лента Греење Дуктус Поправки-Y103

DEN 152.64
DEN 137.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% сосема нов и висок квалитет на Боја : како што е прикажано на сл
Димензии : (Ш x L) 5cm x 17 M / 1.97" x 55.77 ft
Количина : 1 Тркалаат Забелешка : 1.Таму би можело да биде од 2-3мм грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакетот Вклучува :
1 Тркалаат Алуминиумска Фолија Топлина Shield Лента Запечатување Рефлектор Лепило

Кон својствата

Бренд Име:
YIKAA
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
D20573 ,Y103
Тип:
Лента
Големина:
5cm x 17M / 1.97 x 55.77 ft

Најдобри предлози во категоријата