.

.

1x (0.2 мм Дебел) 5mm *25M Висока Јачина Акрилик Гел Лепило Двојно Двострано Лента, Водоотпорен за iphone Батеријата Екран Планината

1x (0.2 мм Дебел) 5mm *25M Висока Јачина Акрилик Гел Лепило Двојно Двострано Лента, Водоотпорен за iphone Батеријата Екран Планината

DEN 237.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка

1x (0.2 мм Дебел) 5mm *25 M Силна Акрилик Лепило Јасно Двојно Двострано Лента, Без Трага, на Телефонскиот Дисплеј, Батерија, Леќа се Соберат
Повеќе од 2 парчиња во 1 купат се повеќе од 10% попуст Бесплатен превозот со онлајн следење Бр.
Боја : Јасно Дебелина : 0.2 мм Големина : 2mm ширина * 25 метри Состојба : Сосема Нов Материјал : акрилна киселина лепило Temp Отпорни : 100 centi-степен Водоотпорен : Да Почетна Лепило (mm) Adhenion (kg/во) : >=15 Задржи Adhension (часови) >= 48 часа Податоци само за референца, не може да се примени на конкретната употреба.
Водоотпорен Високи-температура се спротивстави на Широко се користат за нерамна површина. силна adhension.
1x лента

Кон својствата

Тип:
Лента
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Двојно Двострано Селотејп

Најдобри предлози во категоријата