.

.

(0.2 мм Дебел), Тенок 1.5 mm Широк *25M Силна Лепак Акрилик Леплива Двојно Двострано Лента за Телефон Батеријата Леќа LCD Дисплеј на Допир Рамки

(0.2 мм Дебел), Тенок 1.5 mm Широк *25M Силна Лепак Акрилик Леплива Двојно Двострано Лента за Телефон Батеријата Леќа LCD Дисплеј

DEN 136.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Силно Лепливи Двојно Страна Јасно Лента за телефонот iphone, ipad Таблет Дисплеј LCD Digitzer, Батерија, Леќа Делови Бонд
Силно Лепило, водоотпорен, висока температура отпор
Широко користење на Мобилен Телефон, Таблет, Рампа, Камера електроника уред Екран на Допир, LCD Панел Стакло, Рамка, Рамки, Леќа, Digitzer, делови се соберат
Повеќе купи добиете повеќе попуст Опис
Ширина : 1.5 mm
Должина : околу 25 метри
Дебелина : околу 0.2 мм
Боја : Јасно
Лепило Тип : Акрилик
Состојба : Нова
Карактеристики и Придобивки Висока сврзување сила Филм превозникот додавање на димензионална стабилност за да пени и други супстрати Филм превозникот го прави за лесно ракување за време на slitting и да умре-сечење Широко се Користат за телефон, табела екран, lcd, bazel рамка Апликација батерија полнење на Батеријата Сврзување, Батерија Вратата Прилог, Рамки Сврзување, Модулот на Камерата Собранието, Случај Собранието, Поклопецот на Леќите Сврзување, Прикажување на Сврзување, Електрична Изолација Сврзување, Електронска Компонента Сврзување, Логото Сврзување, Ниска Површина Енергија Сврзување, Мемориската Картичка за Поврзување, Модул Поврзување на домашно МИЛЕНИЧЕ Картичка, Гумени Нозе Врска, Звучник Модул Собранието, Екран на допир Панел Сврзување, Touchpad Собранието, Touchpad Заградата Собранието Забелешка Слика за повикување само. Ние може да се намали било ширина како вашето барање
Она што во пакет
СПОРЕД ИЗБЕРЕТЕ
Плаќање : ве Молиме да се плати преку интернет. Ракување : 48 часа организира стоката, Ако голема цел, превозот време мора да се преговара. Превозот 48 часа брод надвор. Стандард На Превозот Начин
Кина Пост, (ги зема околу 15~45 дена)
Хонгконг, Сингапур Пост, Холандија Пост, Шведска пост, Швајцарската Пост, обично трае околу 15~35 работни дена. Експрес Испорака Начин
DHL, Fedex, Обично трае околу 3~8 работни дена.
EMS, обично се зема околу 7~25 работни дена. ВАЖНО! Ве молиме изберете правилен начин за брза нарачка! ВАЖНО! Ние може да ги промените превозот начин за брз и безбеден начин без претходна најава. ВАЖНО! Ве молиме Бразил клиент понуда CNPJ # ако изборот ЕМС превозот начин. ВАЖНО! Аргентина клиент може да биде задолжен обичај такса од страна на вашиот локален обичај, ве молиме да бидат внимание на овој пред да купите. Враќање, Реконструкција или Промена на Стоки на Купувачот е одговорен за сите враќање такса предизвикана од било која причина. 7 Дена се врати без било каква причина е прифатливо. Ве молиме вратете го тоа со оригиналниот unopen pacage. Купувачот е одговорен за втората и следната превозот поштенски ако пратката се врати предизвикани од страна на купувачот причина. Ние ги објаснување права за било која политика која не ги објави тука. Повратни информации, Ние го цениме купувачот било фер повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или netural повратни информации и дозволете ни да има шанса да знаат каде проблемот е и реши да разбереме погрешно или грешка пријателски и без проблеми. Ние ќе го блокира купувачот кој остави негативни или netural повратна информација, без каква било претходна комуникација. Ве молам за почит и нашето време и работа. Ви благодариме, : -)
Уживаат Во Шопинг!

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип:
селотејп
Бренд Име:
miaogy
Број На Модел На:
0.2 мм дебел
Селотејп Тип:
Двострано Лента
Должина:
25 meters /roll
боја:
Транспарентна
Висока Температура Reist:
Yes
Водоотпорен:
Yes

Најдобри предлози во категоријата