.

.

12PCS/Многу Канцеларија Транспарентен Лента Студентите Мали селотејп Материјали за Пакување

12PCS/Многу Канцеларија Транспарентен Лента Студентите Мали селотејп Материјали за Пакување

DEN 118.56
DEN 113.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 12 PCS/Многу Канцеларија Транспарентен Лента Студентите Мали селотејп Материјали за Пакување
Карактеристики :
студентот канцелариски транспарентен снимката, направени од високо квалитетен материјал, мека може да биде раскинат, Лента високо ниво на транспарентност, леплива добро, без разлика дали тоа е учење за статистика, подарок пакување, DIY секојдневно дома живот, патување одмор ќе се користи о!
Цел : ученикот канцелариски материјали, сите видови на пакување tools.
Големина : околу 15 милиони * 10мм
Дијаметар : за 45mm
Лента дебелина : околу 5mm
Боја : Транспарентна
Материјал : BOPP
Пакет Листата : 12 PCS/Многу Транспарентен селотејп
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Кон својствата

Тип:
селотејп
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
4
Бренд Име:
XueSheng
Име 1:
селотејп
Име 2:
транспарентен селотејп
Име 3:
леплива лента

Најдобри предлози во категоријата