.

.

канцелариски лепак 12mm транспарентен мали лента една страна лента 30 метри јасно селотејп лента

канцелариски лепак 12mm транспарентен мали лента една страна лента 30 метри јасно селотејп лента

DEN 302.40
DEN 266.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


канцеларија селотејп транспарентен лента

Кон својствата

Тип:
селотејп
Број На Модел На:
1.2
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Бренд Име:
ZYCC

Најдобри предлози во категоријата