.

.

15mm Широк Летање Пердув Кран Своч Washi Лента селотејп DIY Декоративни Дневник Бележник Налепница Етикета Маскирање Лента

15mm Широк Летање Пердув Кран Своч Washi Лента селотејп DIY Декоративни Дневник Бележник Налепница Етикета Маскирање Лента

DEN 57.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


15mm Широк Летање Пердув Кран Своч Washi Лента селотејп DIY Декоративни Дневник Бележник Налепница Етикета Маскирање Лента

Кон својствата

Тип:
селотејп
Бренд Име:
Сезона Лист
Број На Модел На:
Летање Пердув Кран Своч Washi Лента
Селотејп Тип:
washi лента

Најдобри предлози во категоријата