.

.

Камерата Додатоци Гума Окуларот DK-19 DK19 Eyecup Работи За Nikon Df D810 D810A D800 D800E D700 D4 D4S Д3 D3S D3X

Камерата Додатоци Гума Окуларот DK-19 DK19 Eyecup Работи За Nikon Df D810 D810A D800 D800E D700 D4 D4S Д3 D3S D3X

DEN 52.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Гума Окуларот DK-19 Eyecup За Н ikon
Функција :
1.Окулар пронаоѓачот на изглед за заштита на Аспиратор (DK-19 април)
2.Тоа овозможува амортизирање околу камерата е окуларот, и е особено корисно да се eyeglass wearers
3.И тоа е направено на шупливи мека гума за контакт со очите. Можете дури и да видите со вашите очила на
4.Материјал : Гума + Пластика
Компатибилен со :
Н. ikon Df D810 D810 A D800 D800 E D700 D4 D4 S Д3 D3 S D3 X D2 X D2 Xs D2 H D2 Hs Д1 D1 X D1 H
Н. ikon F5 F6
Н. ikon DK-17 DK-17 A DK-17 C DK-17 M
Пакет Се Вклучени :
1 X Гума Окуларот DK-19 Eyecup За Н ikon

Кон својствата

Бренд Име:
Pixco
Компатибилен Бренд:
NIKON
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Гума Окуларот DK-19

Најдобри предлози во категоријата