.

.

Centechia 3-Фаза 3 во 1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 58mm DSIR Canon Објектив За Nikon Камера

Centechia 3-Фаза 3 во 1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 58mm DSIR Canon Објектив За Nikon Камера

DEN 90.72
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис :
1.100% сосема нов и висок квалитет.
2.Големина : 58mm.
3.Материјал : Гума.
4.Три-Фаза дизајн им овозможува на 3 различни должина на хауба комбинација кои се компатибилни. за повеќето од вообичаениот тип на леќа.
5.Само треба да ја носи еден аспиратор за различни објективот на отворено фотографија само.
6.Худ направен од висок квалитет на гума која ви овозможува лесно да се прилагоди худ должина.
7.Мала тежина овозможува погодност за извршување за надворешна фотографија.
8.Дизајниран пред филтер тема за лесно да се инсталира филтер.
9.Навој прстен направени од Издржлив метал.
10.Погоден за Nikon,Canon.
11.Боја : Како на сликата покажува.
Пакет : 1 * 58mm 3 фаза гума леќа худ.
Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.

Кон својствата

Бренд Име:
centechia
Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
C0792

Најдобри предлози во категоријата