.

.

58mm УВ Ултра-Виолетова Филтер + Леќа Хауба За Nikon За Sony за Canon EOS 400D 550D 500D 600D 1100D 450D 350D 70D 60D 700D 650D

58mm УВ Ултра-Виолетова Филтер + Леќа Хауба За Nikon За Sony за Canon EOS 400D 550D 500D 600D 1100D 450D 350D 70D 60D 700D 650D

DEN 195.84
DEN 109.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


58mm УВ Филтер :
58mm УВ Ултра-Виолетова Филтер Леќа Заштитник
за Canon EOS 400 D 550 D 500 D 600 D 1100 D 450 D 350 D 70 D 60 D 700 D 650 D 1200 D 750 D 700 D Бунтовнички T4i за Т3 T3i T2i T1i 18-55
за Nikon D3200 D5000 D5100 D7000 D40 D60 D3100 D5200
за Sony За Сигма за Pentax за Олимп Камера
58mm Леќа Худ :
58mm Камера Цвет Petal Леќа Хауба
за Canon 70-300мм 75-300мм 18-55мм 55-250mm T4 I
За Canon 60d 70d 650d 700d 100d D5100 D3300 D3200 400 D 1100 D 1000 D 600 D 550 D 500 D 60 D се Бунтува T5i T4i T3i за Т3 T2i XSi T1i XTi XT
за Nikon D80 D50 D7000 D3100 D90 D5200 D7000 D7100 D5100 18-105mm 18-140mm
За Sony за Canon за Sony за Pentax за Олимп dslr фото SLR
Пакет Се Вклучени :
1x 58mm УВ Филтер 1x 58mm Леќа Хауба

Кон својствата

Бренд Име:
FOTGA
Пакет:
No
Број На Модел На:
POA860918+POA861733
Тип:
УВ Ултра-Виолетова Филтер + Леќа Хауба

Најдобри предлози во категоријата