.

.

LUCKYLED Sconce Бања Осветлување Огледала Светлина 3W 5W 7W 90-260v Нерѓосувачки Челик модерната Led Ѕид Светло Светла Водоотпорен

LUCKYLED Sconce Бања Осветлување Огледала Светлина 3W 5W 7W 90-260v Нерѓосувачки Челик модерната Led Ѕид Светло Светла Водоотпорен

DEN 768.00
DEN 499.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

LUCKYLED Sconce Бања Осветлување Огледала Светлина 3 W 5 W 7 W 90-260v Нерѓосувачки Челик модерната Led Ѕид Светло Светла Водоотпорен Led Светло Тип : Led Огледало Светлина Моќ : 3 W / 5 W / 7 W Извор на Светлина : SMD5050 Led Кол : 3 W : 12 Led диоди ; 5 W : 21 Led диоди ; 7 W : 30 Led диоди Производ Големина : Должина : 3 W : 25см ; 5 W : 40cm ; 7 W : 55cm Боја : Сребро Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Емитуваат Боја : Топло бела / Кул бело Температура на Бојата : 3000-3500k / 6000-6500k Напон : AC 85 - 265 V Примена : За Дома , Хотели, ресторани, продавници за кафе,Бања .....

Кон својствата

Wattage:
3W 25CM, 5W 40CM, 7W 55CM
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K), Кул Бело(5500-7000K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Бренд Име:
LUCKYLED
База Тип:
Оптоварување
Осветлување Област:
10-15square метри
Примена:
Бања,Foyer,Кујна,Кревет Соба,Трпезарија,Студија
Стил:
Модерна
сертификација:
RoHS,CE
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
MLY-WX
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сенка Ветер:
До & Долу
Карактеристики:
висока осветленост
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сенка Тип:
Shadeless
Гаранција:
2 години
Употреба:
Индустриски
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Број на извори на светлина:
> 20
Боја На Каросеријата:
Сребро.
Напон:
220V
Примена:
Бања
Стил:
Европа
Wattage:
3W 5W 7W
Led светилки:
светилка за бања
LED СВЕТЛА:
led ѕид светлина
led светло:
led огледало светлина
led светилка:
водена бања светлина
LED светло Тип:
светло за огледало
led светилка тип:
ЅИДОТ Sconces

Најдобри предлози во категоријата