.

.

LED тревник градина светлината led градина светлина 9W отворено градина светлината led тревник светилка водоотпорен градина светлина 12V

LED тревник градина светлината led градина светлина 9W отворено градина светлината led тревник светилка водоотпорен градина

DEN 404.64
DEN 283.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Како основни ние произведуваме и бродот со Скок тип, ве молиме оставете порака ако сакате База Тип Спецификација : LED Тип : LED Отворено Градина светлина Моќ : 3 X1 W/3 X3 W
Се консумира W : 3*1 W околу 3 W, 3*3 W околу 5-6 W Лумен : Ладна бела 300-320 LM(3 X1 W); 500-600 LM(3 X3 W) Напон : 85-265 VAC LED Кол : 3 LED LED Чип : Висока моќност LED Моќ Приклучок : Без моќ plug Боја : R. G. B. Y/ Топло бела/ Бела/Ладно Бела Зрак Агол : 30 степен Димензија : L : 62mm* W : 77mm*D : 220mm Боја на Домување : Црна Домување Кабел Должина : 25 CM (како стандардно ) Случај Материјал : Алуминиум ИП Одделение : IP65 Работна Фреквенција : 50 ~ 60 HZ Работна Температура : -40 степен ~ 60 степен LED Живот : > 50000 часа Нашата сертификација за извоз на квалитетот : Сертификација на IP65 водоотпорен за надворешна употреба. Пакување вклучуваат
1. 1pcs Превозот
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од денот на исплата е расчисти.
Сите предмети ќе се испраќаат преку Кина пост кој вообичаено трае 45-60 дена да пристигнат.
International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.),исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови,итн.,
така тоа веројатно ќе потрае подолго време за вашите елементи за да се дојде до крајната дестинација.
Ви благодариме за вашето разбирање по ова прашање.
Увозни давачки, даноци на додадена вредност и сите други трошоци не се вклучени во точка цена или трошоците за превозот. Плаќање
Ние прифаќаме alipay,T/T и Pay Pal, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Наплата
Ако не сте го добиле вашиот објект и оваа ситуација трае до 15-20 ден, ве молиме контактирајте со нас.
ЦЕЛОСНА НАПЛАТА ќе бидат издадени до вас со ОПРАВДУВАЊЕ.
Ние не сакаме да ви даде лош купување искуство, дури и кога превозот е надвор од нашата контрола.
Искрено се надевам дека ќе може да ни остави позитивен коментар и Детални Продавачот Рејтингот ако ви се допаѓа и да ја цениме нашите услуги на клиентите.
Ви благодариме за вашето време и соработка.
Ве молиме контактирајте со нас прво, пред напуштање на било какви НЕГАТИВНИ повратни информации, или подигање на евентуалните СПОРОВИ да Aliexpress.
Ние гарантираме за да ги реши вашите проблеми во начинот на кој ќе бидете задоволни ! Повратни информации
Повратни информации од корисниците е многу важна за нас.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да дадете повратна информација,
ако постои било каков проблем со вашиот купување.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3X3W DC12V, 3X3W AC85 TO 265V, 3X1 DC12V, 3X1W AC110 to 240V
Тип На Објект:
Тревник Светилки
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
Гаранција:
3YEAES
Заштита Ниво:
IP65
сертификација:
FCC,RoHS,EMC,LVD,CCC
Тело Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
JIERWORLD
Број На Модел На:
6W LED Градина Светлина
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
12V
Карактеристики:
Со База или Скок
Употреба:
Индустриски
Е Светилки Вклучени:
No

Најдобри предлози во категоријата