.

.

Ретро лофт ноќни балкон скалило коридор соба паб ресторан, кафе светилка Пандорината кутија ѕид светилка,гроздобер E27 ѕид sconce светлина градник

Ретро лофт ноќни балкон скалило коридор соба паб ресторан, кафе светилка Пандорината кутија ѕид светилка,гроздобер E27 ѕид sconce

DEN 1360.80
DEN 748.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Перфекционист ве молиме размислете добро пред да нарачате. Купувачот мора да ни обезбеди следење на Никој.
* Ние ќе им даде на купувачот повратни информации по ред заврши; * Ние сме со цел да им понуди најдобра услуга на сите купувачи, и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите повратни информации и сугестии е многу важен за нас и на други купувачи., специфични причини и др.;
* Кога ќе добиете предмети потребни како погоре. Ние ќе рефундирање на дека ЦЕЛОСНА WINING ПОНУДАТА ИЗНОС.Данок : Ние нема да плаќаат за секое увезени данок за купувачите. Товарни ќе се носат од страна на двете страни во половина; * Ние ќе ги искористиме фини материјали за пакување; ние нема да бидат одговорни за прекината или да се прекине за време на транспортот;
* Сите се врати ставки мора да биде преполна со сите компоненти и додатоци се вклучени.
Ве молиме плаќаат подолу детали :
1. Некои од светилки не се така што се изедначи форма, некои железо светилки се со Изработка дефекти ,како што тоа се прави на машина. Откако ќе го потврдите, враќање или повраток или замената може да се изврши. За да се избегнат или намалат даночните,ве Молиме да ни кажете колку вредност треба да бидат напишани на превозот документи. Ако не сте добиле вашата пратка за долго време, ние ќе се вратам на вас наскоро. Ако сакате да ја напушти nagetive повратни информации, pls контактирајте со нас за проблемот пред да ја напуштат повратни информации.
Ретро лофт ноќни балкон скалило коридор соба паб ресторан
кафе светилка Пандорината кутија ѕид светилка,гроздобер E27 ѕид sconce светлина градник
Ве молиме имајте во предвид : со Оглед безбедно превозот,оваа светилка не е целосно состави, но тоа е многу, многу
лесно да се заврши со себе,ако било какви проблеми само нас контакт за помош.
* Имаме гаранција Забелешка за некои предмети; * По примените, ќе има 7 дена (освен празници) за да контактирате со нас за да се потврди врати се, и од 3 дена да се вратат по што и двајцата сме потврди; * За да нема причини да се врати и враќање, товарни и екстра такса ќе биде на купувачите сметка;
* За неисправни причина или погрешни производи, ве молиме да ни испратите слика, специфична причина, Ред Бр.Со оглед на безбедно испорака, некои од светилки не се целосно состави. Но, сите се многу лесно да се соберат со себе.
100% Сосема Нов
Спецификација
1, Напон : AC85-265 V
2, Извор На Светлина : Никој
3, Монтирани Метод : Монтира На Ѕид
4, Грло : E27*1(Не сијалица вклучени)
5, Материјал : железо,акрилик
6, Телото Боја : Црна
Примена
Дома Декорација, Дневна Соба, Седи Соба, Спална соба, Перење Соба, Бања, Alise паб итн
* Alipay, Запад Унија, TT, сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; * За Примени Вредност е помалку од цел вредност, пари може да се подготви поткрепени и со цел да се затвори, така ве молиме да обрнете доволно вредност; * ве Молиме да направите исплата во три дена по ред
* Испорака Метод : DHL и ПРОЗОРЦИ FEDEX ТНТ ЕМС КИНА ПОСТ; * БРОД во СВЕТОТ (Освен некои земји или посебно место), * Ако Товар не е доволно, нашиот клиент-услугата ќе ве контактираме за да се направи остатокот начин на плаќање; * Налози обработени навремено по плаќање проверка од страна на ЗАЧУВАМ;
* Ве молиме бидете сигурни цел адреса точен;
* УСЛУГАТА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и не вклучува викенди и празници;
* Може да варира, особено за време на сезона;
* Ве молиме контактирајте со нас. Различни земји имаат различни политика,ве молиме да знаат и за даночни пред да нарачате.

Кон својствата

Абажур Боја:
Црна без светилка
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Примена:
Кујната,Студија,Кревет Соба,Трпезарија,Foyer
Напон:
220V,110V,90-260V
Карактеристики:
apliques споредено
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Стил:
Земја
Боја На Каросеријата:
Црна
Гаранција:
2-ГОДИНА
Бренд Име:
wecus
Осветлување Област:
5-10square метри
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Up
Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Употреба:
Индустриски
Број На Модел На:
надворешниот ѕид светлина
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Никој

Најдобри предлози во категоријата