.

.

501B Зелена/Црвена/Сино/UV LED Светло 300 Лумен XPE Lanterna Мини Светилка За Отворен Лов Тактички Фенерче

501B Зелена/Црвена/Сино/UV LED Светло 300 Лумен XPE Lanterna Мини Светилка За Отворен Лов Тактички Фенерче

DEN 400.80
DEN 361.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


300 LM XPE LED Зелено / Сино / Red / UV Светло Светло Факелот
Карактеристики 1.Оваа светилка може да се даде широк и долг зрак светлина, лесно да водич вашиот начини со далеку светлината и силен проницаемост во темница. 2.Шарени светлина, видлив, погодни за многу ситуации. 3.Долг животен век, тој е направен од висок квалитет на алуминиум и одличен LED чипови. 4.Погодно за напојување, со користење на 1 парче 18650 3.7 V батерија . Спецификација : - Модел : WF-501 B - Кожа Боја : Црна - LED Модел : XPE - светла Боја : Зелена / Блу / UV / Црвена Забелешка : ве молиме изберете светла боја. црвена , зелена, сина. RGB е УВ. - Водоотпорен : Малку(не Може да биде ставен во длабока вода, или се во вода за долго време) - LED Кол : 1 Emitters - Материјал : Алуминиум легура - Напојување : 1 x батерија 18650 (Не се Вклучуваат на Батеријата) - Напон на Текст : 3.6~8.4 V - да се Префрлате Локација : Опашка-кап - Режими : Само 1 mode - Осветленост : 300 lumens максимална осветленост - Леќа : Обложени Стаклена Леќа
ЗЕЛЕНА :
УВ :
ЦРВЕНО :
СИНО :
Пакет : 1x 300 Светилка Лумен (без батерија ,не полначот) Забелешка : ве молиме изберете светла боја. црвена , зелена, сина. RGB е УВ. без батерија и полнач

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Сино, Зелено, RGB, Црвена
Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
Лумен:
300
сертификација:
CE,CCC
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Светилка:
Работа
Тип На Батерија:
18650
Осветлување Растојание:
< 50 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
00
боја:
Црвена,Зелена,Виолетова
Бренд Име:
Tinhofire
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Број На Модел На:
501B
Модел на LED Монистра:
XPE
Функција:
факелот
Напојување:
Батерија

Најдобри предлози во категоријата