.

.

Tinhofire WF-501B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, Лов

Tinhofire WF-501B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, Лов

DEN 355.20
DEN 320.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Tinhofire WF-501 B 5 Режим 2000 Лумен XML T6 L2 LED Мини Светилка Факел Lanterna со Далечински Притисок Switch За Риболов, Лов
Карактеристики *Излез светла може да дојде до над 2000 lumens [lm] *Модел на LED : XML T6 L2 LED *Внатрешна жици се однесува на висока ефикасност бустер коло, работен напон е широк и може да се користат батерии во најголем степен. *Ленти дизајн(не може да се стави во вода,тоа не е за нуркање) *Алуминиумска легура обвивка *Алуминиум рефлектор *5 префрлете го Режимот : Висок>Средината>Ниска>Strobe>СОС *Моќ од : 1x 18650 3.7 v Батерија (не се вклучуваат) *Вклучете Локација : Опашка-капа *Боја : Црна *Големина на(mm) : 134 x 32(рамки)/23(тело) *Тежина : 90g(без батерија) Работење : 1.Притиснете опашка прекинувач за вклучување светло за вклучување/исклучување. 2.Со светлината исклучен, нежно притиснете(без кликнете)напред опашка прекинувач, 3.Отстранете ја опашката капа, вметнување на батерии со позитивни завршува кон главата на светлината, за да го замени опашката капа. Пакет T6 LED : 1x 501 B T6 светло L2 LED : 1x 501 B L2 светло T6 далечински управувач 1x501 B T6 led Светилка 1x Remote Притисок Switch L2 далечински управувач 1x501 B L2 led Светилка 1x Remote Притисок Switch T6 далечински торбичка 1x501 B T6 led Светилка 1x Remote Притисок Switch 1x У светло држач за велосипед 1x светло торбичка L2 далечински торбичка 1x501 B L2 led Светилка 1x Remote Притисок Switch 1x У светло држач за велосипед 1x светло торбичка

Кон својствата

Тип На Објект:
Рефлектори
Зум:
No
сертификација:
CE,CCC
полнач:
Не Е Применливо
Функција:
Шок Отпорни
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Светилка:
Работа
боја:
Бела
Тип На Батерија:
18650
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Wattage:
00
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Лумен:
2000 година
Бренд Име:
Tinhofire
Број На Модел На:
501B
Осветлување Растојание:
200-500 m

Најдобри предлози во категоријата