.

.

40pcs IP65 5730 3 ПРЕДВОДЕНИ од МОДУЛОТ Водоотпорен Топло Бела,Чиста Бела,Црвена, Зелена,Сина,Розова,Жолта шприц Светлина за DC 12V

40pcs IP65 5730 3 ПРЕДВОДЕНИ од МОДУЛОТ Водоотпорен Топло Бела,Чиста Бела,Црвена, Зелена,Сина,Розова,Жолта шприц Светлина за

DEN 751.68
DEN 526.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Спецификација
Објектот шприц LED 5730 SMD Модул ГОЛЕМИНА 77*12*5mm Тип ПРЕДВОДЕНИ од модулот Температура на Чување -40 ° 60 ° Оперативни температури -40 ° 60 ° Боја Температура 3000-10000 K Боја Рендерирање Индекс(Ра) 70 Агол на Гледање 120 ° Моќ Дисипација 0.75 W Моќ 0.72 W Оптички Слабеењето 1% Прозрачна Флукс 90lm Чип Извор Epistar SMD LED Тип 3pcs 5730smd животниот век 50.000 часа Сертификација CE, ROHS Емитуваат Боја Бела / Зелена / Блу / Red/ Жолта Лушпа Материјал, ABS, анти-статички Внатрешни IP65 Заштита Гаранција 2 години
Вклучуваат
20pcs + 20pcs 5730 SMD Инјектирање Модул
Ефект за осветлување
топло Опис : - Ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 2 работни денови по плаќањето е потврдена. - Остави порака во ред и ние ќе настојуваме да ги исполни сите разумни барања. - Најмногу парцела ќе биде предаден во рок од 3 работни денови по плаќањето е потврдена. - Производот може да страдаат од оштетување за време на меѓународниот транспорт. Ние не двоумете се да наплата за оштетениот производ. Но, купувачот треба да не контактирате пред отворањето на спорот. - Ако еден производ да не функционира правилно или е различен од она што го наредил, ве молиме контактирајте со нас за решение. - Тоа е нашата крајна цел да бидете сигурни дека ќе имаат пријатен шопинг искуство. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5-star рејтинг ако сте задоволни со нашите производи и услуги. - Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС пред да замине 1, 2-star рејтинг или отворање на спорот. - Ние ги разберат грижите и фрустрации можеби ќе мора, и ќе настојуваме да ги реши сите проблеми. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ви благодариме за вашиот напор да се направи оваа продажба и купување искуство среќен.z

Кон својствата

боја:
Бела, Жолта, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Топло
Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
висока осветленост
Ширина:
12
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
RiRi го освои
Напон:
12V
Број На Модел На:
HYG-LM101
Висина:
5
Должина:
77

Најдобри предлози во категоријата