.

.

2 Pin 10мм Solderless Clip-за Спојка За 5050 Единствена Боја на LED Лента Светлина

2 Pin 10мм Solderless Clip-за Спојка За 5050 Единствена Боја на LED Лента Светлина

DEN 38.88
DEN 30.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Опис : Сигурен и лесен за да го користите конекцијата за виткање вашиот ленти околу еден агол, проширување на нив низ празнината, или поврзување со нив за напојување или dimmer. Solderless врска може да се користи од страна на секој. Нема алатки или електрични искуство се бара. Се поврзува лесно да се намали делот на LED светло лента. Едноставно отворете го затворач, бидете сигурни дека лента се усогласува со конектор (одговара на позитивни терминали) и лизгајте под контакт prongs. Компатибилен со било 10мм ленти. Погоден за 5050 LED светло лента единствена боја. Спецификации : Иглички на една боја led лента : 2 игли Led лента wideth : 10мм Работа Tempreture : 0~50° Складирање temp : -20~60° Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 1 x Pc LED Конектор
'

Кон својствата

Тип На Објект:
Лента
Боја Temp(К):
Како што е прикажано
Просечен Живот (часот):
Како што е прикажано
Led Диоди Број/M:
Како што е прикажано
Водоотпорен:
Yes
сертификација:
CCC
Лента тип:
Круг 2-жица
Енергија:
Вртливата
Бренд Име:
HNGCHOIGE
Повод:
дневна соба
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
LED Чип Модел:
SMD5050
Број На Модел На:
Други
Спецификации (монистра светлина / m):
Други
Потрошувачка на енергија (W/m):
Други
Напон:
OTHER
LED Чип Бренд:
Други

Најдобри предлози во категоријата