.

.

YUPARD Нуркање нуркач Водоотпорен долна облека XM-L2 LED T6 Светло Факел Светлина светилка За 1x18650 батерија на кампување

YUPARD Нуркање нуркач Водоотпорен долна облека XM-L2 LED T6 Светло Факел Светлина светилка За 1x18650 батерија на кампување

DEN 816.00
DEN 661.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Супер светло XM-L2 LED светло. Повеќе од 30 метри ефективни растојание на светлината под вода. Висока моќност бела LED живот-век до 100,000 часа, за да се избегне замена на светилки. Windbreak дожд protetion водоотпорни, лесно да се справи со тешките надворешна средина. Ергономски дизајн гумени делови зголемување на допир, им даде повеќе резолуцијата за заклучување. Батерија : 18650 1x батеријата Не се Вклучени Лумен : 1200 LM. Идеален избор за надворешна употреба и тесто живот. 1 префрлете го Режимот : висока светлина Димензии : 145mm (L) x 42mm (HD) x 28mm (ТД) Нето Тежина(g) : 191g Случај материјал : Трајни авиони-одделение алуминиум
Пакет се Вклучени : 1 x Нуркање Flashligh(без батерија и полнач)

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Рефлектори
Wattage:
10w
Тело Материјал:
Алуминиум легура
полнач:
Батерија
Префрлете Го Режимот:
Зумирање
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Бренд Име:
yupard
Осветлување Растојание:
200-500 m
Тип На Светилка:
нуркање
Водоотпорен:
Yes
Зум:
No
сертификација:
CCC,CE
Функција:
Шок Отпорни
Тип На Батерија:
18650,Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
40
Лумен:
1200
Поддршка Dimmer:
Една датотека
Модел на LED Монистра:
L2

Најдобри предлози во категоријата