.

.

Продажба skywolfeye 3000Lumen 3Modes XPE П5 LED Батерија 18650 Водоотпорен Светло Фокус Светилка Не-термички зрачење

Продажба skywolfeye 3000Lumen 3Modes XPE П5 LED Батерија 18650 Водоотпорен Светло Фокус Светилка Не-термички зрачење

DEN 196.80
DEN 168.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


3000 Lumen 3 Modes XPE П5 LED Батерија 18650 Водоотпорен Светло Фокус Светилка Не-термички зрачење
Спецификации :
Карактеристики :
- Не-термички зрачење, безбеден и стабилен, сигурен
- Анти-рефлективен алуминиум легура слој го прави трајни производи за долгорочна употреба
- Рака е дадена погодно за носење
Опремен со променлива фокус и перформанси водоотпорен
- Совршено погодна за домаќинство, активности на отворено, планинарење, ноќен риболов, кампување
Бренд : Скај Волкот Око
LED Type : XML
Светла Боја : Бела
Обвивка Во Боја : Црна
Материјал : Алуминиум Легура
Лумен : 3000 Lumens
Напојување : 1 x Батерија 18650 (Не Includded)
Режим на Аранжманот : Висок / Среден / СОС
Животниот Век : 100000 Часа
Тип На Прекинувач : Clicky
Вклучете Локација : Tial
Рака/Клипот : Рака Вклучени
Zoomable : Да
Димензии : 12x 2.2 x 2.7 cm (L x W x H)
Тежина : 1.77 мл /50g
Пакет Тежина : 50(g) / 1.76(оз)
Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 155(mm)*33(mm)*33(mm) / 6.10(во)*1.30(во)*1.30(во)
Мало Пакување : Да, Општо Кутија
Пакетот Вклучува :
1 x Светло Факелот (Не вклучувајќи ја и Батеријата)

Кон својствата

Тип На Објект:
Рефлектори
Wattage:
--
полнач:
Не Е Применливо
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Лумен:
Други
Тип На Батерија:
18650
Осветлување Растојание:
< 50 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
Фокусна Должина:
прилагодлив
Бренд Име:
skywolfeye
Број На Модел На:
--
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Зум:
Yes
сертификација:
CCC
Тип На Светилка:
пешачење/кампување
Модел на LED Монистра:
Q5

Најдобри предлози во категоријата