.

.

2017 на Нови Ротари Сечење Жица Машина DIY Дома Кожа Врвца со Нож Занаети Алатки Вклучува Ihree Ножеви

2017 на Нови Ротари Сечење Жица Машина DIY Дома Кожа Врвца со Нож Занаети Алатки Вклучува Ihree Ножеви

DEN 236.16
DEN 189.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Должина : 15.5 (mm) месо тело со дијаметар : 16 (мм) Вклучува Ihree Ножеви Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи. Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем . : ) Yous Искрено !

Кон својствата

Број На Модел На:
1
Материјал:
Пластични

Најдобри предлози во категоријата