.

.

2017 Нов Прилагодлив Работ Creaser Работ Занаети Кожа DIY рачно изработени Работа Алатка Кожа Работ Линија Притиснете Проред Маргина

2017 Нов Прилагодлив Работ Creaser Работ Занаети Кожа DIY рачно изработени Работа Алатка Кожа Работ Линија Притиснете Проред

DEN 183.36
DEN 147.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Дрво рачка Материјал : бука Должина : 19 CM За кожа стегање adhesions. Драги Ценети Купувачи, Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи. Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! : ) По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем . : ) Yous Искрено!

Кон својствата

боја:
Браун
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
3

Најдобри предлози во категоријата