.

.

XSKN НИ Изгледот Isreal Јазик хебрејски Силикони Тастатура Покрива Кожата за Macbook Air Про 13/15, безжична тастатура кожата Црното Злато

XSKN НИ Изгледот Isreal Јазик хебрејски Силикони Тастатура Покрива Кожата за Macbook Air Про 13/15, безжична тастатура кожата

DEN 527.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


XSKN НИ Изгледот на хебрејски Силикони Тастатура Покрива Кожата за Macbook Air Про 13/15, безжична тастатура, 5 бои
Детали за производот : -хебрејски јазик дизајн
-Тастатурата покрие себе е транспарентен, печатени со позадината и ликови во цврсти бои.
-Горната страна усвои гумена облога, ви дава удобно мека на допир чувство и заштита на тастатура маска од губење на боја
-Долната страна е сјајна површина, направете ја тастатурата покритие одговара совршено на вашиот Macbook, без било налепница/лепак
-Со цел да се вклопи за НАС верзија вашиот уред има целосна тастатура.
Карактеристики :
-Анти-бактерии својства
-Стоп бактерии со ставање во врела вода или перење со сапуница вода
-Силни и издржливи
-Лесно да се примени
-Одговара секој контура на вашата тастатура
-Го намалува звукот од пишување -Уникатен слаб дава одлични се чувствуваат Suitatble Уред : Објавен пред 2015 година-за Mac Book Air 13 инчен НИ Layout-за Mac Book Pro 13 инчен НИ Изгледот
-за Mac Book Pro 15 инчен НИ Изгледот
-за Mac Book Pro Ретината 13 инчен НИ Изгледот
-за Mac Book Pro Ретината 15 инчен НИ Изгледот
-за Apple безжична тастатура (НЕ Apple Магија Тастатура)
Погоден уред мора да одговара на 3 карактери (инаку не е компатибилен) :
1. вкупно 6 реда на копчиња
2. клуч големина на првата линија помала од втора линија
3. право дното клучот е тенок широк бар (не во квадратна )
Изглед на тастатура на Пазарот :
Ве молиме обрнете внимание на "Внесете/Врати" копчето, бидете сигурни дека вашата тастатура изгледа exaclty исто со тоа.
ЕУ layout на "Внесете/Врати" клуч изгледа како арапски numberal "7"
НИ layout на "Внесете/Врати" клучот е хоризонтално широк бар
Повеќе слики :
Црна
Злато
Сребро.
Сина
Нане Зелена Детали За Производот :
-Хебрејски јазик дизајн
-Тастатурата покрие себе е транспарентен, печатени со позадината и ликови во цврсти бои.
-Горната страна усвои гумена облога, ви дава удобно мека на допир чувство и заштита на тастатура маска од губење на боја
-Долната страна е сјајна површина, направете ја тастатурата покритие одговара совршено на вашиот Macbook, без било налепница/лепак
-Со цел да се вклопи за НАС верзија вашиот уред има целосна тастатура.
Карактеристики :
-Анти-бактерии својства
-Стоп бактерии со ставање во врела вода или перење со сапуница вода
-Силни и издржливи
-Лесно да се примени
-Одговара секој контура на вашата тастатура
-Го намалува звукот од пишување -Уникатен слаб дава одлични се чувствувам
Специјални забелешки :
-XSKN се обезбеди секој производ е предвидено со добар квалитет
-Погодени од бел ден, производ во боја може да изгледа малку поинаков под камерата
-Камерата е во Режим на Фокус ќе бидете фокусирани дел preety јасно и unfocused дел се погледне fuzy,но вистински производ ќе биде убаво чисто и јасно
Пакет се вклучени :
- 1 x Силикони Тастатура Маска &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& САД $ 9.88 /парче US $ 9.88 /парче US $ 9.88 /парче US $ 9.88 /парче US $ 9.88 /парче US $ 9.58-9.88 /парче US $ 13.15 /парче

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
XSKN
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Применливи модели:
Macbook
сертификација:
CE, RoHS
Производи Статус:
Акции
Дебелина:
0.35 mm
Материјал:
Силикони
Пакет:
тешко блистер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
тастатура кожа/маска/заштитник Јазик:
Еврејски
боја:
црна, злато, сребро, сина, нане зелена
Примена:
за Macbook 13, 15, безжични
Производ Објект:
Мултифункционален силикони тастатура кожа/маска/заштитник
Карактер:
8 година тастатура покрие фабрика снабдување
Тастатура Верзија:
НАС верзија, QWERTY
Број На Модел На:
799223332H06

Најдобри предлози во категоријата