.

.

Руската Тастатурата ЗА DELL Inspiron 15 3551 3558 3543 3550 5543 5548 5542 5552 5759 7557 5551 5555 5558 RU лаптоп тастатура

Руската Тастатурата ЗА DELL Inspiron 15 3551 3558 3543 3550 5543 5548 5542 5552 5759 7557 5551 5555 5558 RU лаптоп тастатура

DEN 429.60
DEN 408.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
DELL
Стандард:
Руски Стандард
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
15 3551 3558 3543 3550 5543 5548 5542 5552 5759 7557 5551 5555 5558

Најдобри предлози во категоријата