.

.

20V 5V 2A 40W Пренослив Лаптоп Адаптер за Полнач За Леново Yoga4 Про Yoga3 Про Јога 700 900 Ideapad 700S Со 1,5 m USB Кабел

20V 5V 2A 40W Пренослив Лаптоп Адаптер за Полнач За Леново Yoga4 Про Yoga3 Про Јога 700 900 Ideapad 700S Со 1,5 m USB Кабел

DEN 1080.00
DEN 864.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Производ Слика
Производ Детали
На текст (INPOT) : AC 100 v до 240 v, 50 hz / 60 hz)
Излез (ИЗЛЕЗ) : напон : 20 (V)
Струја : 2 (А)
Моќност : 40 (W)
Интерфејс големина od : USB порт
Детали За Производот :
Место на Потекло Guangdong, Кина (Hengji )
Бренд Име Woli
Име лаптоп адаптер : 20 V 2 A 40 W
Боја црна, или соодветно
Употреба за лаптоп
Излезен напон : 20 V
Излезна струја : 2 A
Фрекфенција : 50-60 HZ
Излезна моќност : 1-40 W
Влезен напон : AC100-240 V
конектор големина на(mm) : USB
Снабдување тип OEM услуга
Сертификација CE, ROHS, CCC
Плаќање & Превозот Термини :
Цена : ФОБ ~10.0 / Парче
Добиете Најновите Цена
Минимална Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња
Port : гуангжу, или било Кина порта

Кон својствата

Пакет:
Yes
Излезна Струја:
2A
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Приклучок Тип:
US
Број На Модел На:
20V 2A 40W
Бренд Име:
liangpw
Модел:
20V 2A 40W
Излезниот Напон:
20v
Влезниот Напон Спектар:
110V-220V
Производ големина:
7cm*5cm*2.5 cm
Производот тежина :
180g
Излезна струја:
2A

Најдобри предлози во категоријата