.

.

Бразил Тастатурата ЗА DELL E6420 E6320 E6430 E5420 E5430 E5520 E6430s црна BR без Осветлување лаптоп тастатура

Бразил Тастатурата ЗА DELL E6420 E6320 E6430 E5420 E5430 E5520 E6430s црна BR без Осветлување лаптоп тастатура

DEN 732.00
DEN 696.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
DELL
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
E6420 E6320 E6430 E5420 E5430 E5520 E6430s
Стандард:
БРАЗИЛ

Најдобри предлози во категоријата