.

.

Руската Тастатурата за Dell XPS 13 9343 xps13 9350 9360 15BR N7547 N7548 7547 7548 17-3000 0DKDXH NSK LS0BW RU Црна со позадинско осветлување

Руската Тастатурата за Dell XPS 13 9343 xps13 9350 9360 15BR N7547 N7548 7547 7548 17-3000 0DKDXH NSK LS0BW RU Црна со позадинско

DEN 892.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна руската лаптоп тастатура RU Изгледот
ЗА DELL Dell XPS 13 9343 xps13 9350 9360 15 BR N7547 N7548 17-3000 со позадинско осветлување
0 DKDXH NSK LS0 BW
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Кон својствата

Број На Модел На:
Ru руската Тастатурата за Dell XPS 13 9343 9350
Бренд Име:
Palgo
Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
ASUS
Пакет:
Kraft хартија кутија
Состојба:
Нови
Гаранција:
Плус гаранција
распоред:
RU руски

Најдобри предлози во категоријата