.

.

Замена 19V 2.15 НА 5.5*1.7 ММ 40W За Acer Стремат Еден A150 D150 D250 D260 D270 W500 Лаптоп AC Полнач Моќ Адаптер AQJG

Замена 19V 2.15 НА 5.5*1.7 ММ 40W За Acer Стремат Еден A150 D150 D250 D260 D270 W500 Лаптоп AC Полнач Моќ Адаптер AQJG

DEN 427.20
DEN 384.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Замена 19 V 2.15 НА 5.5*1.7 ММ 40 W За Acer Стремат Еден A150 D150 D250 D260 D270 W500 Лаптоп AC Полнач Моќ Адаптер AQJG

Кон својствата

Број На Модел На:
19V 2.15 НА
Бренд Име:
Wincoldter
Компатибилен Бренд:
За acer
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Излезна Струја:
2.15 На
Тип:
Замена AC Адаптер
Connctor Големина :
5.5*1.7 мм
Трговија на големо:
Трговија на големо
Dropshipping:
Dropshipping

Најдобри предлози во категоријата