.

.

Лаптоп со LCD LED зглоб За Acer стремат V5-571 V5-531 V5-551 V5-551G V5-531G V5-571G Лево и Право

Лаптоп со LCD LED зглоб За Acer стремат V5-571 V5-531 V5-551 V5-551G V5-531G V5-571G Лево и Право

DEN 277.92
DEN 264.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Кон својствата

Тип На Објект:
lcd шарки
Број На Модел На:
V5-571 V5-531 V5-551 V5-551G V5-531G V5-571G
Бренд Име:
сребро линк
Компатибилен Бренд:
За Acer стремат V5-571 V5-531 V5-551 V5-551G V5-531G V5-571G
Тип На Објект:
Лаптоп шарки

Најдобри предлози во категоријата