.

.

Помошник патување plug ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ додаток, линк за ВИП купувачот

Помошник патување plug ЕУ, велика БРИТАНИЈА АУ додаток, линк за ВИП купувачот

DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Сите полначи се брендирани со нашето лого. Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот. И ако сте веледрогерија, и сакате да се печати вашето лого, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
линк за ВИП купувачот

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
За ASUS,За Thinkpad,Универзална,За HP,За Sony,За Dell,За Toshiba,За Compaq,За Fujitsu,За Apple,За Леново,За Acer,За Samsung,За Порта
Излезниот Напон:
20v
Излезна Струја:
1А-3.25 НА

Најдобри предлози во категоријата