.

.

11.1 V 56Wh Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за Dell Vostro 3400 3500 3700 V3400 V3500 4JK6R Y5XF9 TY3P4 CWX2D 7FJ92 TXWRR

11.1 V 56Wh Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за Dell Vostro 3400 3500 3700 V3400 V3500 4JK6R Y5XF9 TY3P4 CWX2D 7FJ92 TXWRR

DEN 1564.32
Залиха
Достапно за вашата нарачка

САД$ 51.99 US$ 45.49 US$ 32.49 US$ 27.49 US$ 28.49 US$ 49.99 US$ 51.99 US$ 28.49 јас предлагам сте одбрале да се купи во Новите продавница !!! 1. Ние може да вети Батеријата што ја Користите увоз МОБИЛЕН направени од Jpanese/кореја. 2.Имаме фабрика и 7 години продавница во Шенжен ,Ние имаме способност да се заштити квалитетот на батеријата. 3.Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга. 4.Сите производи се добро тестирани од страна на нашиот оддел пред испраќање од 5.Сите производи се продаваат во акции,тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање compleled.
11.1 V 56 Wh Нови Оригинални Лаптоп со Батерија за Dell Vostro 3400 3500 3700 V3400 V3500 4 JK6 R Y5 XF9 TY3 P4 CWX2 D TXWRR
Одговара Лаптоп Модели : V3400 V3400n V3500 V3500n V3700 V3700n Vostro 3400 Vostro 3400n Vostro 3500 Vostro 3500n Vostro 3700 Vostro 3700n
Го замени Дел Броеви : 004 D3 C 004 GN0 G 04 D3 C 04 GN0 G 04 JK6 R 07 FJ92 0 TXWRR 0 TY3 P4 0 Y5 XF9 312-0997 4 JK6 R 7 FJ92 CWX2 D P06 E P06 E001 P09 F P09 F001 P09 S P10 G P10 G001 TXWRR TY3 P4 Y5 XF9
На Fatory детали
1.објектот се само превезува по плаќања примени. 2.Ние брод предмети СЕПТЕМВРИ ,DHL,Fedex IP ЕМС. 3.Бесплатен превозот предмети само за избраните countres,ве Молиме проверете превозот и Пакување листа fordetail.одлуката на нас финалето. 4.Ако не го добиете вашиот објект на време ,ве молиме контактирајте со нас immediaately за понатамошна помош. 5.Ние accpet western union трансфер ande кредит Плаќање. 6.Ако купувачот плати иако банкарски трансфер,купувачот мора да ги плати на банката надомест. 7.АКО купувачот мора да било проблеми на плаќањето ,ве молиме контактирајте како е можно поскоро.
1.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина . 2.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека yhe предмети вратени се во нивната оригинална услови. 3.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се retuened,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата На купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба 4. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување . Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде сменето 5.Пред да се врати ставки за ,молам, confiem на retuen адреса и logisitcs метод со нас.Откако ќе се даде на објектот на логистичка компанија ,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact ни прво, пред да ја напушти негативни.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра custome услуги. САД$ 51.99 US$ 45.49 US$ 32.49 US$ 27.49 US$ 28.49 US$ 49.99 US$ 51.99 US$ 28.49

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
DELL
Тип:
Li-полимер
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Бренд Име:
Новите
Број На Модел На:
7FJ92
Батеријата Напон:
11.1 V
боја:
Црна
Гаранција:
12months
целосна capcity:
56Wh
Тежина:
0.31 KG
Сертификат:
CE, ROHS
Големина:
20.60x7.8x2cm
Пакет:
Yes
Модел:
7FJ92
Производи Статус:
Акции

Најдобри предлози во категоријата