.

.

Руската RU Тастатурата за Asus 04GN0K1KRU00 04GN1R2KRU00 04GNQX1KRU00 04GNQX1KRU00 04GNV31KRU00 04GNV32KRU00 црна тастатура

Руската RU Тастатурата за Asus 04GN0K1KRU00 04GN1R2KRU00 04GNQX1KRU00 04GNQX1KRU00 04GNV31KRU00 04GNV32KRU00 црна тастатура

DEN 662.40
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нов лаптоп RU РУСКАТА Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
Компатибилен со :
Црна
Руската лаптоп тастатура RU верзија
за Asus 04 GN0 K1 KRU00 04 GN1 R2 KRU00 04 GNQX1 KRU00 04 GNQX1 KRU00 04 GNV31 KRU00 04 GNV32 KRU00 RU црна
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
4-8 дена
DHL
4-8 дена
FEDEX
4-8 дена
UPS-от
4-8 дена
ТНТ
10-20 дена
EMS
Пост Воздух Mail
15-95 ден ( Тоа може да потрае подолго
за време на празникот сезони)
ХОНГКОНГ ПОСТ КИНА ПОСТ
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправа или заменува точка за вас.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
ASUS
Број На Модел На:
Ru Тастатурата за Asus 04GN0K1KRU00 04GN1R2KRU00
Бренд Име:
Palgo
распоред:
RU руски
Пакет:
Kraft хартија кутија
Гаранција за квалитет:
Плус гаранција
is_customized:
Yes
Име:
Руската Тастатурата за 04GN0K1KRU00 04GN1R2KRU00

Најдобри предлози во категоријата