.

.

Животно дизајни кеси 10,12,13,14,15 инчен преносни трајни мрежа патент лаптоп, лаптоп таблета торба ракав торбичка случај за ipad воздух

Животно дизајни кеси 10,12,13,14,15 инчен преносни трајни мрежа патент лаптоп, лаптоп таблета торба ракав торбичка случај за

DEN 456.00
DEN 328.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Сите наши предмети ќе бидат испорачани на купувачите aliexpress адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за aliexpress. Ние се стремиме да се одговори на сите прашања и да ги реши сите проблеми што е можно побрзо.Без данок на промет е потребно Ние ќе ги испратите сите предмети означи како подарок,90% од земјата им овозможи на граѓанинот да примите дар од страна нема обврска на плаќање. Понудата Со Доверба! Контактирајте со нас задоволството на Клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство. Ве молиме проверете овој случај дали одговара на вашата машина пред цел Компатибилен со : сите 12. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници добредојде на е-маил или јавете ни се.стилски дизајн вашиот личен стил! Светло-тежина и Супер меки NEOPRENE Издржлив материјал,заштита на вашиот таблет компјутер / e-book reader од гребење, Шок и прашина Водоотпорен дише, мека и еластична се чувствуваат добро Може да се повтори, чистење, лесно да се исуши. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Плаќање 1. Прифаќаме само за плаќање преку aliexpress. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.Ако сте заинтересирани во поголеми набавки,исто така, ве молиме контактирајте ме за добра цена.Тоа е на купувачот одговорност да се обезбеди испорака на превозот адреса Купувачи мора да плаќаат поштарина повторно ако пакетот вратил назад кон нас, бидејќи на undeliverable адреса. Сите аукција предмети мора да бидат платени во целост (вклучувајќи го и превозот такса за ракување).Животно дизајни лаптоп кеси со животните печатени мотиви се справи со лаптоп кеси за жените мода neoprene 10"12"13"13. 5,ние поддршка ОЕМ слики може да се прилагоди; 6,ние поддршка на големо,сите производи од фабрички оригинални и повеќе попуст; 7,пакет : OPP кеси. Сите плаќања мора да биде платен. Кога ќе продавница со нас, вашето задоволство е наша 1 приоритет.Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила. Парични средства и ТРЕСКА плаќања НЕ се прифаќаат.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака,превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за aliexpress.2 инчи) 14'-375mmx285mm 15'-403mmx305mm 17'-444mmx332mm Помалку 12'-321mmx242mm да Има доволно простор во внатрешноста на случајот за да одговара на вашите додатоци, како и.3" лаптоп, ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете ја вашата правото големина на случај пред вашата цел. добро За Таблет со случајот и други додатоци
Совети :
Ве молиме изберете ја вашата правото големина на случај пред вашата цел. Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме ни e-mail веднаш. Опис 100% Сосема Нов и висок квалитет случај Уметнички дела Слика истиот дизајн на Предната и Задната страна . Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Никогаш не Втора Димензија : 13'-330mm (13 инчи) x 260mm (10. Ние брод предмети користите кина воздухопловната и Хонг Конг Воздухопловната,превозот времето е како што е подолу. добро За Таблет со случајот и други додатоци
ви благодарам многу !
Изберете ја вашата како на сликата подолу,Ние го прифаќаме wholesales, ако сакате да се добие нашата wholesales цена, pls ми даде порака.

Кон својствата

Големина:
11inch, 12inch, 13inch, 14inch, 15inch, 17inch
Пакет:
Yes
Стил:
Преносни KUMON
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
B16
Применливи модели:
Ipad
Материјал:
neoprene
Бренд Име:
huado
Стил:
Fasion
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Тип:
Лаптоп Briefcase
is_customized:
Yes

Најдобри предлози во категоријата