.

.

4400mAh Батеријата За Toshiba PA5023U-1BRS PA5024U-1BRS PA5025U-1BRS PA5026U-1BRS Сателитски P855D P870 P870D P875 P875D R945

4400mAh Батеријата За Toshiba PA5023U-1BRS PA5024U-1BRS PA5025U-1BRS PA5026U-1BRS Сателитски P855D P870 P870D P875 P875D R945

DEN 669.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Користете "ctrl + F" за да пребарувате за една страница може да се утврди дали батеријата е погодна за вашиот Лаптоп . Поради посебност на батеријата, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да се купи нашиот производ (можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.
За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака. Повеќето од висок капацитет на батеријата ( 6600m Ah, 8800m Ah ) изгледа малку convexity.
Ако сте направиле нарачка за нашите производи, ќе треба да го прифати нашиот начин на логистика, ако ум,за да не купувам тоа, ве молиме. Ако сè уште не се сигурни, ве молиме испратете ни порака.
ако не сте се пребаруваат информации на стоката, не грижете се, само контактирајте со нас веднаш,
ние ќе резервни нема ефект да помогне да се реши проблемот.>>Почитувани Купувачи Нашата продавница продава видови на батерии, се отвори oversea склад во Русија, сад, Велика Британија и Австралија, а може да превоз за повеќето земји во светот. Фотографиите се за referenceonly, и сите производи ќе се даде приоритет со физички.Ви благодариме за вашата доверба.
Оваа батерија е компатибилна со следниве дел броеви : За TOSHIBA PA5023 U-1 BRS PA5024 U-1 BRS PA5025 U-1 BRS PA5026 U-1 BRS PA5027 U-1 BRS PABAS259 PABAS260 PABAS261 PABAS262 PABAS263 Оваа батерија е компатибилна со следниве модели : За TOSHIBA Dynabook Qosmio T752 Серија Dynabook Qosmio T752/T4 F Dynabook Qosmio T752/T8 F Dynabook Qosmio T852 Серија Dynabook Qosmio T852/8 F Dynabook Сателитски B352 Серија Dynabook Сателитски B352/W2 CF Dynabook Сателитски B352/W2 CG Dynabook Сателитски B352/W2 JF Dynabook Сателитски B352/W2 JG Dynabook Сателитски B352/W2 MF Dynabook Сателитски B352/W2 MG Dynabook Сателитски B352/W2 MGW Dynabook Сателитски T572 Серија Dynabook Сателитски T572/W2 MF Dynabook Сателитски T572/W3 MG Dynabook Сателитски T572/W3 TF Dynabook Сателитски T572/W4 TG Dynabook Сателитски T642/WTMGW Dynabook Сателитски T652 Серија Dynabook Сателитски T652/W4 UGB Dynabook Сателитски T652/W4 VGB Dynabook Сателитски T652/W5 UFB Dynabook Сателитски T652/W5 UGB Dynabook Сателитски T652/W5 VFB Dynabook Сателитски T652/W6 VGB Dynabook Сателитски T752 Серија Dynabook Сателитски T752/WTCFB Dynabook Сателитски T752/WTTFB Dynabook Сателитски T752/WVTGB Dynabook Сателитски T772 Серија Dynabook Сателитски T772/W4 TG Dynabook Сателитски T772/W5 TF Dynabook Сателитски T772/W5 TG Dynabook Сателитски T772/W6 TG Dynabook T552 Серија Dynabook T552/36 F Dynabook T552/47 F Dynabook T552/58 F Сателитски C50 Серија Сателитски C50-ABT2 N11 Сателитски C50-ABT2 N12 Сателитски C50-ASMBNX1 Сателитски C50-ASMBNX2 Сателитски C50-ASMBNX3 Сателитски C50-AST2 NX1 Сателитски C50-AST2 NX2 Сателитски C50-AST2 NX3 Сателитски C50 D-ABT2 N11 Сателитски C50 D-AST2 NX1 Сателитски C800 Серија Сателитски C800 D Сателитски C805 Серија Сателитски C805-C10 B Сателитски C805-T01 B Сателитски C805-T03 B Сателитски C805-T06 B Сателитски C805-T07 B Сателитски C805-T23 R Сателитски C805 D Сателитски C805 D-T08 B Сателитски C805 D-T09 B Сателитски C840 Серија Сателитски C840 D Сателитски C845 Серија Сателитски C845-S4230 Сателитски C845 D Сателитски C855 Серија Сателитски C855-10 G Сателитски C855-10 K Сателитски C855-10 M Сателитски C855-10 T Сателитски C855-10 X Сателитски C855-10 Z Сателитски C855-111 Сателитски C855-11 F Сателитски C855-11 G Сателитски C855-127 Сателитски C855-128 Сателитски C855-129 Сателитски C855-12 C Сателитски C855-12Ф Сателитски C855-12 G Сателитски C855-12 R Сателитски C855-13 F Сателитски C855-13 T Сателитски C855-14 R Сателитски C855-14 T Сателитски C855-14 U Сателитски C855-15 Q Сателитски C855-15 U Сателитски C855-16М Сателитски C855-177 Сателитски C855-17 C Сателитски C855-17 M Сателитски C855-17 N Сателитски C855-17 Q Сателитски C855-17 R Сателитски C855-17 T Сателитски C855-1 TF Сателитски C855-1 TV Сателитски C855-1 VN Сателитски C855-1 VT Сателитски C855-1 W3 Сателитски C855-1 W4 Сателитски C855-1 W7 Сателитски C855-1 W9 Сателитски C855-1 WC Сателитски C855-1 WM Сателитски C855-1 WP Сателитски C855-1 WQ Сателитски C855-1 WR Сателитски C855-1 WT Сателитски C855-1 WU Сателитски C855-S5206 Сателитски C855-S5214 Сателитски C855-S5231 Сателитски C855-S5233 Сателитски C855-S5234 Сателитски C855-S5236 Сателитски C855-S5239 Сателитски C855-S5239 P Сателитски C855-S5241 Сателитски C855-S5245 Сателитски C855-S5247 Сателитски C855-S5306 Сателитски C855-S5308 Сателитски C855-S5343 Сателитски C855-S5345 Сателитски C855-S5346 Сателитски C855-S5347 Сателитски C855-S5348 Сателитски C855-S5349 Сателитски C855-S5349 N Сателитски C855-S5350 Сателитски C855-S5350 N Сателитски C855-S5352 Сателитски C855-S5355 Сателитски C855-S5356 Сателитски C855-S5358 Сателитски C855 D Сателитски C855 D-102 Сателитски C855 D-137 Сателитски C855 D-S5202 Сателитски C855 D-S5203 Сателитски C855 D-S5205 Сателитски C855 D-S5209 Сателитски C855 D-S5229 Сателитски C855 D-S5230 Сателитски C855 D-S5235 Сателитски C855 D-S5237 Сателитски C855 D-S5238 Сателитски C855 D-S5302 Сателитски C855 D-S5303 Сателитски C855 D-S5315 Сателитски C855 D-S5320 Сателитски C855 D-S5339 Сателитски C855 D-S5340 Сателитски C855 D-S5351 Сателитски C855 D-S5353.

Кон својствата

Компатибилен Бренд:
Toshiba
Број На Модел На:
S800 S800D S840 6cell
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ApexWay
Тип:
Li-Ion
Батеријата Напон:
10.8 v или 11.1 v
означени капацитет:
5200MAH
реалниот Капацитет на:
4400mAh
Производи Статус:
Акции

Најдобри предлози во категоријата