.

.

Руската Тастатурата за Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА VGN ПРЕПРАТЕНА Серија со Сребрена Рамка RU Лаптоп тастатура

Руската Тастатурата за Sony Vaio VGN-ПРЕПРАТЕНА VGN ПРЕПРАТЕНА Серија со Сребрена Рамка RU Лаптоп тастатура

DEN 672.00
DEN 638.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Купување : 1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака. 2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока 3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт. Гаранција Опис : 1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период. политика на враќање : 1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање). 2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.

Кон својствата

Стандард:
Руски Стандард
Компатибилен Бренд:
SONY
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
VGN-ПРЕПРАТЕНА VGN ПРЕПРАТЕНА

Најдобри предлози во категоријата