.

.

5ml Дипломирал Стакло Мерење на Цилиндар Лабораторија по предметот Хемија Мерка лабораториски материјали Лабораторија Цилиндар

5ml Дипломирал Стакло Мерење на Цилиндар Лабораторија по предметот Хемија Мерка лабораториски материјали Лабораторија Цилиндар

DEN 47.52
DEN 40.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис :
Карактеристики :
1. Професионални лабораторија стакло мерење цилиндар.
2. Јасни и точни метрички скала.
3. Добра алатка за мерење на коктел, ракија, сите видови на течни со било PH вредност.
4. Погодна за двете семејството употреба и професионални експеримент.
Answer : ___________________________ Note :
1. Кога ќе нарачате, ве молиме да ни кажете што големина(s) сакате и со праќање на e-mail или да остават порака.
2. Поради мерење на цилиндар е направен од стакло, тоа е лесно да се биде прекината кога паѓа, удри и го прегрна. Ве молиме да се биде внимателен кога ќе го користат во случај на добивање повредени.
Спецификации :
1. Боја : јасно
2. Материјал : стакло
3. Капацитет : 5ml
Пакетот вклучува : 1pc Стакло Мерење на Цилиндар(s)
(Бројот и големината дека ние испрати зависи од тоа што ќе го изберете.)

Кон својствата

Бренд Име:
JETTING
Број На Модел На:
Лабораторија Цилиндар
Капацитет:
5ML
Класификација:
Лабораторија Цилиндар

Најдобри предлози во категоријата