.

.

24/29 Заеднички Лабораториска Чаша Дестилација адаптер Дестилирани Глава 75 Степен Наведнуваат

24/29 Заеднички Лабораториска Чаша Дестилација адаптер Дестилирани Глава 75 Степен Наведнуваат

DEN 177.12
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Стакло Borosilicate
Заедничката : 24/29
Висина : 107mm
Внатрешен Дијаметар : 19mm
Секој обид за 1 КОМПЈУТЕР!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Најдобри предлози во категоријата