.

.

Квалитативни 100 листови на 7cm Анализа Филтер Хартија Ниска брзина

Квалитативни 100 листови на 7cm Анализа Филтер Хартија Ниска брзина

DEN 41.76
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Квалитативни 100 листови на 7cm Анализа Филтер Хартија Ниска брзина
Инструкции :
100% сосема нов и висок квалитет
Овие филтри се соодветни за одделување на кристален преципитати од решенија.Овие Филтер Хартија се идеални за задржување кристален материјали и за општа хемија апликации.
Спецификации :
Дијаметар : 7cm
Брзина : : Ниско.
Пакетот Вклучува :
Сет од 100 листови на Филтер Хартија .

Кон својствата

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Најдобри предлози во категоријата