.

.

XINZUO 7 инчен Дамаск Челик Кујнски Нож од Нерѓосувачки Челик Santoku Нож Квалитет Јапонски Готвач Парче Ножеви Pakkawood Рачка

XINZUO 7 инчен Дамаск Челик Кујнски Нож од Нерѓосувачки Челик Santoku Нож Квалитет Јапонски Готвач Парче Ножеви Pakkawood Рачка

DEN 3690.24
DEN 2140.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Опис : XINZUO 7 инчен Дамаск santoku нож
Категорија : Тој серија
Материјал : 67 слоеви Јапонски Дамаск челик & 10 Cr15 Co Mo V јадро.
Се справи со : Одлично pakkawood рачка, површина полирање .
Цврстина : 60±2 HRC
Карактеристики : остар и издржливи; Супер анти - ' рѓа; Светлина енергија.
Пакување : рачно изработени подароци кутија, картонот (shockproof, притисок одбрана, mouldproof).

Кон својствата

Тип:
Ножеви
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Број На Модел На:
Тој-Г.С.-7RS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Нож Тип:
Santoku Нож
Бренд Име:
xinzuo
Материјал:
Дамаск Челик

Најдобри предлози во категоријата