.

.

MM01 стојат рака 10L храна миксер машина мелница за месо за месар продавници

MM01 стојат рака 10L храна миксер машина мелница за месо за месар продавници

DEN 5088.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Функција:
Мешање
Бренд Име:
Би
Напон (V):
упатство
Моќност (W):
упатство
Состојба:
Нови
Капацитет:
10L
Место на Потекло:
GuangdoNG.Кина (Копно)
Извор:
упатство
N/W:
5.5 КИЛОГРАМИ
Структура:
Сместување:
Нерѓосувачки Челик
Сад За Мешање Материјал:

Најдобри предлози во категоријата