.

.

0.01x100mm 99.90% T2 Бакарна фолија Бакар лента Бакар Лента Бесплатен Превозот

0.01x100mm 99.90% T2 Бакарна фолија Бакар лента Бакар Лента Бесплатен Превозот

DEN 647.52
DEN 615.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

0.01x100mm 99.90% T2 Бакарна фолија Бакар лента Бакар Лента Бесплатен Превозот
Бакарна Фолија
Големина : 0.01x100x1000mm
Хемиски состав :
Cu + Ag : 99.90
Би : 0.001
Сб : 0.002
Како : 0.002
Fe : 0.005
Pb : 0.005
S : 0.005
Механички својства :
Затегнувачка цврстина (Рм/MPa) 295 Мин
Rockwell тврдост (HRF) 65 Мин
Издолжување (%) 3 Мин
Нашите Услуги 1. Услуги на клиентите : од понеделник до петок, 8 AM да 6ЧАСОТ 2. Со добар квалитет и најдобра услуга за вас! 3. Тежината и големината на пакетот во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. 4. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испораката од страна на e Packet /Кина Пост /Сингапур Пост/DHL/ЕМС. 5. Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Плаќање 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Испорака 1. Превозот од 2-7 работни дена по плаќање, 2. Се проценува Испорака Превозот Време : e Packet 5-15 дена ;Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-39 дена ;Сингапур Пост 15-39 дена ;DHL 3-7 дена . 3. Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации 1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 2. Вашето мислење е многу важно за нас, пред нас даваат неутрални или негативни повратни информации, ние се надеваме можете да не контактирате,така што ние можеме да на задоволително ниво се реши вашиот проблем! 3. Ние ќе ја испорача стоката на време,но транспорт времето не можеме да точно знаат по породувањето,бидејќи тоа е поврзано со растојание, време, итн. Ако поради транспорт на времето влијае на вашето расположение,ве Молиме цел анализа, бидејќи тоа не е мојата одговорност,но и одговорност на превозот на компанијата.Ве молиме не ми даде неутрални или негативни повратни информации, бидејќи на транспорт време фактор,ви Благодариме! Конечно,ви Благодариме за времето,Нашата жетвата не е само цел, е Тоа што за нашата доверба, ви посакуваме да имате среќен шопинг!

Кон својствата

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Големина:
S
Број На Модел На:
T2

Најдобри предлози во категоријата