.

.

Измијте барабан од нерѓосувачки челик потрошувачка кошница сито, голема кујна цедилка креативни кружни задебелена овошје плоча

Измијте барабан од нерѓосувачки челик потрошувачка кошница сито, голема кујна цедилка креативни кружни задебелена овошје плоча

DEN 1104.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Добра вредност не е добра рака на рака
Дома, опремени со добра стоки
Нерѓосувачки челик перење кошница, со рачка Lishui задебелена круг зеленчук овошје плоча

Кон својствата

Тип:
Кујната Кабинет Делови И Додатоци
Број На Модел На:
Wellsbuy + LS03
Име на производ:
Wellsbuy + LS03
НЕМА.:
LS03
Боја Класификација:
М 25CM L 28CM s 22CM
Текстурата на материјалот:
Метал
Главниот извор:
Само прават планови за

Најдобри предлози во категоријата