.

.

Fapully Солидна Месинг Хром Вода Прочистувач Кујна Тапа 3 Начин Двоен Функција Тапа Миксери Допрете Ладна и Топла Чешми 571-33C

Fapully Солидна Месинг Хром Вода Прочистувач Кујна Тапа 3 Начин Двоен Функција Тапа Миксери Допрете Ладна и Топла Чешми 571-33C

DEN 5184.00
DEN 3110.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Fapully Солидна Месинг Хром Вода Прочистувач Кујна Тапа 3 Начин Двоен Функција Тапа Миксери Допрете Ладна и Топла Чешми 571-33 C

Кон својствата

Бренд Име:
Fapully
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Yes
Број На Модел На:
571-33C
Стил:
Современа
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
Yes
feature1:
кујна тапа
feature2:
допрете кујна
Feature3:
кујна тапа миксер
Feature4:
Кујна Тапа Миксер Ладна и Топла
feature5:
Кујна Тапа Миксери Потоне Допрете Ладна и Топла
feature6:
флексибилни допрете кујна
feature7:
Кујна Чешми Модерна
feature8:
кујна славини, бела
feature9:
Кујна Тапа Миксер Кран
Feature10:
Кујна Тапа Миксер Torneira

Најдобри предлози во категоријата