.

.

Кујна Складирање на свежа храна-водење торба бисквит и снек шише форма патент авто-стилизирана складирање кеси

Кујна Складирање на свежа храна-водење торба бисквит и снек шише форма патент авто-стилизирана складирање кеси

DEN 139.20
DEN 120.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кујна Складирање на свежа храна-водење торба бисквит и снек шише форма патент авто-стилизирана складирање кеси
производ материјал : ЈП Композити
Производ големина : S 15*10.5 см
L 19.6*13.5 cm
Пакување : S 4piece/многу, L 3piece/многу
Боја : S жолта, L црвена
85

Кон својствата

боја:
Повеќе
Големина:
L 3piece, S 4piece
Број на Групи:
1-ниво
Бренд Име:
hipickmi
Материјал:
PE
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Производот Категорија:
свежината заштита пакет
Текстурата на материјалот:
ЈП композитни материјали
Големина:
L, S
Категорија на свежо-водење торба:
во вреќи
Пакување:
4pcs,3pcs

Најдобри предлози во категоријата