.

.

1/6 bjd blyth кукла облека Модни Додатоци имитација на крзно вест за барби Кукла blyth облека 30cm кукла додаток

1/6 bjd blyth кукла облека Модни Додатоци имитација на крзно вест за барби Кукла blyth облека 30cm кукла додаток

DEN 451.20
DEN 361.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Боја : црна
Пакет : крзно вест
Не вклучувајќи кукла чевли и кукла,или на додатоци!

Кон својствата

боја:
Црна
Големина:
no doll
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
BJD/SD Атрибут:
Грб
Форма:
1/6
Бренд Име:
UbuyUsave
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци

Најдобри предлози во категоријата