.

.

Кукла Додатоци Топло Зима Headwear Hairwear Ткаени Плетење Капа за Барби куклена куќа За 1/6 11 BJD Кукла Деца Подарок

Кукла Додатоци Топло Зима Headwear Hairwear Ткаени Плетење Капа за Барби куклена куќа За 1/6 11 BJD Кукла Деца Подарок

DEN 215.04
DEN 142.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кукла Додатоци Топло Зима Headwear Hairwear Ткаени Плетење Капа за Барби куклена куќа За 1/6 11" BJD Кукла Деца Подарок
Погодни за : за кукли за 11.5"(29cm ) висина
Капа само, кукли не се вклучени.

Кон својствата

Бренд Име:
Apatsuki
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Тип:
Додатоци
Број На Модел На:
капа за барби кукла
Пол:
Девојки
Димензии:
слободни
Предупредување:
no
Mfg Серија Број:
Моден
BJD/SD Атрибут:
шапка
Форма:
1/6
Тип На Објект:
Кукла Додатоци

Најдобри предлози во категоријата